OBS! aStart blir IKKE LENGER VEDLIKEHOLDT
Førstesiden | Kategorioversikt
aStart.no inneholder utvalgte pekere til de beste tjenestene på nettet.
Søk i aStart: [Søkehjelp]
INNHOLD: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å 0-9
Topp / Bolig og eiendo.. /
Topp / Bolig og eiendo.. / Eiendomsmeglere /

Gjør-det-selv-salg

Eiendomsmeglere tar seg som regel godt betalt for å selge boligen din. Hvorfor skal ikke du - som også er den nærmeste til å presentere boligen til potensielle kunder - kunne stå for salget selv? Men du trenger trolig noe juridisk assistanse ved oppgjøret og hjelp til markedsføring; privatpersoner slipper nemlig ikke til med boligannonser på FINN.no. Bistand får du her.
Advokatfirma som ordner det formelle og sørger for at du får annonsert boligen din hos Finn og Tinde. For øvrig ordner du alt selv.
Selskapet hjelper deg med å få boligannonsen din inn på Finn.no - og formidler kontakt med et selskap som tilbyr rimelig bistand med kontrakt og oppgjør.
NYHETSARTIKLER:
På Finn.no får bare meglerfirmaer og advokater lov til å annonsere boliger. Nå har et trønderselskap funnet ut hvordan du kan selge boligen din selv. (22.09.2006)



----------------------

Copyright Mylder AS © 2000-2011. Ansv. red. Tom W. Ottmar

Oppdatert: 22.03.2006 kl. 13:46